Dietetyk Paulina Styś-Nowak

dietetyk-paulina-stys-nowakNazywam się  i jestem dyplomowanym dietetykiem. W 2015 roku ukończyłam studia magisterskie na kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę poprzez analizę literatury medycznej oraz udział w konferencjach naukowych i szkoleniach z zakresu dietetyki. Od kilku lat prowadzę stronę CoJesc.net oraz popularny blog ze zdrowymi przepisami.

Moja filozofia pracy

Doskonale zdaje sobie sprawę, jak bardzo ważna jest tematyka żywienia człowieka, dlatego od początku istnienia tej strony przykładam najwyższą staranność do tworzonych przeze mnie artykułów.

Wszystkie informacje jakie znajdziesz na tej stronie są maksymalnie rzetelne, poparte badaniami naukowymi i zgodne z aktualnym stanem wiedzy na temat żywienia. Brak tutaj sensacyjnych wiadomości i cudownych rozwiązań – jeżeli takich szukasz, jesteś w złym miejscu.

Lista 55 zdrowych produktów

To unikalna lista produktów, która pomoże Ci szybko i skutecznie rozpocząć zdrowe odżywianie. Najlepiej ją wydrukować i powiesić gdzieś w kuchni 🙂 Listę możesz pobrać za darmo tutaj.

Moja książka

Jeżeli chcesz w szybki i prosty sposób rozpocząć zdrowe odżywianie, koniecznie sprawdź moją najnowszą książkę „20 kroków do zdrowia: co jeść aby żyć lepiej, osiągnąć długotrwałe zdrowie i szczupłą sylwetkę”. Książkę możesz zdobyć w wersji elektronicznej klikając tutaj.

Jadłospisy

Tutaj publikuję zbilansowane jadłospisy, dzięki którym możesz rozpocząć skuteczne i bezpieczne odchudzanie. Znajdziesz tam jadłospisy nie tylko odchudzające, ale również wspomagające leczenie chorób (np. dieta łatwo strawna), umożliwiające przyrost masy ciała czy odpowiednie dla kobiety karmiącej piersią.

Obecnie nie układam indywidualnych jadłospisów.

Kontakt i współpraca

Chętnie podejmuję współpracę z firmami, stowarzyszeniami, fundacjami, szkołami i innymi insytucjami non-profit. Wspierałam merytorycznie dziesiątki akcji i programów żywieniowych, w tym kilka sponsorowanych przez Ministerstwo Zdrowia.

Udzielam także komentarzy i opinii eksperckich do artykułów. Komentowałam artykuły związane z żywieniem w m. in. w Gazecie Wyborczej, FoodForum i natemat.pl

Zachęcam do kontaktu mailowego – odpowiadam na każdą wiadomość: cojescnet@gmail.com.

Lubisz tą stronę?

Udostępnij ją dalej swoim znajomym i rodzinie. Jeżeli masz własną stronę internetową podlinkuj do jednego z moich artykułów. Razem promujmy zdrowe odżywianie i zmieniajmy świat na lepsze!

Dyplomy i certyfikaty

lic

mgr

c2

c1

c3

c4